Follow me on Twitter!
Каталог має за мету зібрати і структуризувати сайти в львівському сегменті Інтернету. Всього в каталозі опубліковано 2157 сайтів.
Львівський каталог сайтів | Пошук
   
Пошук
Приклад: інтернет-магазин
Правила каталогу | Додати сайт в каталог
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
   

Вірші Василь Павук

Вірші Василя Павука. Вірші доволі різні. В залежності від настрою чи від обставини - як реакція на якусь життєву, громадську, політичну ситуацію, чи навіть реакція на красу якоїсь випадкової, нібито буденної, речі, квітки тощо. Тут і мрійливо-ліричні, і фронтово-бойові, вірші примирення і вірші бунту, вірші любові і вірші супротиву, вірші мудрості і вірші дитячості, ніби написані для маленької дитини, чи навіть спеціально писані так, якби мала писати дитина. Чому? Та тому, що мене цікавить цей багатогранний світ. Я часом віддзеркалюю бачене, а часом ошелешую рваною, грубою строфою. Я не ручний, я часом незручний. Не належу до тих, котрих приручають, належу до тих, котрі приручають. Куди ж я веду? Я намагаюсь вести до мудрості, до чогось нового, вищого. Однак розумію, що часом моя стежка веде не тільки в обхід, але й веде навпростець - через камінь, через хащу, через терен. Зрештою до мене, до моєї творчості, важко бути байдужим. Переважно, я або відлякую, або захоплюю. Сподіваюсь, що вас не відклякну, не віджену. Сподіваюсь, що ви також станете прихильниками моїх віршів. Здебільшого я добрий, спокійний чи навіть лагідний, але буваю іншим. У мене зачаровуються, але й також є ті, хто у мені розчаровується. Переважно це ті, які ставши моїми прихильниками хотіли би, щоб я був саме таким, як вони хочуть, щоб я постійно відповідав їхнім потребам і їхнім уявленням про мене, хотіли би, щоб я був, образно кажучи, їхньою послушною дитиною, чи їхнім слухняним батьком. Але коли, в якийсь момент, того не стається, то тоді появляються фрази на кшталт, - О, та він не той... Я той, просто дехто поспішно собі ліпить із мене ідеал. А тому не сотворіть собі із мене кумира. А просто пийте із моєї творчої криниці джерельну воду поезії.

Вірші Василь Павук

Інформація про сайт

вірш про воду,   вірші про воду,   василь павук,   вирши про воду,   вірші про павука,   вірши про воду,   вода вірші,   вода вірш,   віршик про джерельну воду,   вірші про джерельну воду,  
Популярні сайти
 ,
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
Додати сайт в каталог | Нові сайти сьогодні | Нові сайти за тиждень | Статистика каталогу | Контакти
Створення і розкрутка сайту - promo.lviv.ua © 2006-2021