Follow me on Twitter!
Каталог має за мету зібрати і структуризувати сайти в львівському сегменті Інтернету. Всього в каталозі опубліковано 2157 сайтів.
Львівський каталог сайтів | Пошук
   
Пошук
Приклад: інтернет-магазин
Правила каталогу | Додати сайт в каталог
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
   

Американська Англійська Школа Львів

Американська Англійська Школа заснована у 1983 році, а в Україні розпочато діяльність з 1994-го року. Американська Англійська Школа відкриває усе нові і нові осередки у різних районах міста Львова та в інших містах України. З кожним роком кількість студентів в Американській Англійській Школі збільшується. Враховуючи високу кваліфікацію педагогічного колективу Школи і ретельно продумані навчальні програми з англомовних країн, Американська Англійська Школа — найкраща Школа для Вас і Ваших дітей. У 2008 році набагато більше студентів зареєструвалося в літні навчально-оздоровчі табори англійської мови і відпочинку Американської Англійської Школи в Україні, Польщі, Прибалтиці, Ірландії, Великобританії та країнах Західної Європи. Ми гордимося тим, що наша Школа може запропонувати Вам курси вивчення англійської мови різноманітної складності для усіх вікових категорій в Україні та англомовних країнах. Американська Англійська Школа є представником: - мовної школи St Giles Brighton (м. Брайтон, м. Лондон, м.Істбурн, Великобританія) - мовної школи Study Group (різні міста у Великобританії, США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії) - мовної школи London School of English (м. Лондон, Великобританія) - таборів англійської мови Camp Beaumont (м. Бембрідж, м.Оверстренд, м. Албрігтон, Великобританія)

Американська Англійська Школа Львів

Інформація про сайт

англійська львів,   англійська літня школа львів,   найкраща школа англійської для дітей львів,   сш з англійською львів,   найкраща школа львов,   Англійський літній табір у Львові,   літній табір англійська,   англійська для дітей Львів,   літній табір англійської мови для дітей,   англійська школа перукарів,  
Популярні сайти
 ,
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
Додати сайт в каталог | Нові сайти сьогодні | Нові сайти за тиждень | Статистика каталогу | Контакти
Створення і розкрутка сайту - promo.lviv.ua © 2006-2021