Follow me on Twitter!
Каталог має за мету зібрати і структуризувати сайти в львівському сегменті Інтернету. Всього в каталозі опубліковано 2157 сайтів.
Львівський каталог сайтів | Пошук
   
Пошук
Приклад: інтернет-магазин
Правила каталогу | Додати сайт в каталог
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
   

ЦЕРЦЕИЛ СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ / АДВОКАТИ ЛЬВОВА

ЮРИДИЧНА ФІРМА «КНЯЖА» Надамо кваліфіковану адвокатську та юридичну допомогу з наступних питань: - земельне право(владання земельних спорів, приватизація земельних ділянок з видачею державного акта про право власності); - сімейне право(врегулювання спорів шлюбно-сімейних відносин, захист позовних вимог); - житлове право(приватизація майна з видачею державного акта про право власності, врегулювання спорів по нерухомості); - стягнення боргів з юридичних та фізичних осіб; - стягнення депозитів з банків, весь юридичний супровід, від запитів до позовів; - антиколекторська діяльність, (складання заяв з вимогами пояснень збільшення %по кредитам, врегулювання спорів з банками, відстрочка платежів по кредитам); - розробка установчих та статутних документів, реєстрація підприємства всіх видів власності; - надання допомоги в одержанні допомоги на дитину в повному обсязі в розмірі прожиткового мінімуму, матерям з дітьми до трьох років, юридичний супровід; - надання правової допомоги по кримінальним справам, захист у період слідства й у суді; - складання всіх видів позовних заяв, претензійна робота; - представлення інтересів в судах різних інстанцій по цивільним, господарським, та кримінальним справам; - представлення інтересів юридичних та фізичних осіб в правоохоронних органах(МВС, прокуратурі, СБУ, Податковій міліції); Адреса: Львів, вул..Княгині Ольги 5-Б/59, Телефони: роб. (О32) 241-95-44, 8067-284-72-99. Сергій Петрович.

ЦЕРЦЕИЛ СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ / АДВОКАТИ ЛЬВОВА

Інформація про сайт

адвокати львова,   адвокати львів,   земельні спори львів,   ЦЕРЦЕИЛ СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ,   [email protected] ru,   Юридична фірма «КНЯЖА» львів,   антиколекторські послуги трускавець,   львівські адвокати,   автомагазин Княгині Ольги 5б,   юридична фірма Львів сергій петрович,  
Популярні сайти
  • 1
 ,
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
Додати сайт в каталог | Нові сайти сьогодні | Нові сайти за тиждень | Статистика каталогу | Контакти
Створення і розкрутка сайту - promo.lviv.ua © 2006-2022