Follow me on Twitter!
Каталог має за мету зібрати і структуризувати сайти в львівському сегменті Інтернету. Всього в каталозі опубліковано 2157 сайтів.
Львівський каталог сайтів | Пошук
   
Пошук
Приклад: інтернет-магазин
Правила каталогу | Додати сайт в каталог
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
   

Виробництво спецодягу, спортивного одягу, ш

"Галтекст"- український виробник спецодягу, спортивного одягу та сувенірної продукції європейської якості. Компанія працює на ринку України вже 10 років. Перевагою нашої продукції є, перш за все, висока якість пошиття, що досягається завдяки хорошим лекалам, які дають ідеальну посадку по фігурі. У виготовленні використовуються лише найякісніші та протестовані тканини. Спецодяг. Компанія має великий досвід в комплексному забезпечені спецодягом. Ми пишаємося тим, що нашими клієнтами вже встигли побувати елітні готелі, ресторани і кафе, мережі АЗС , охоронні структури, будівельні організації, виробничі підприємства, фабрики та заводи різного напряму, клінінгові компанії та медичні заклади. Спортивний одяг. Основний напрямок - забезпечення спортивних команд, клубів та інших спортивних організацій, одягом високої якості за доступними цінами, з урахуванням кольорів, розмірів, логотипів та емблем замовника. Наш асортимент охоплює наступні види спорту: футбол, волейбол, баскетбол, бокс, боротьба, карате, важка і легка атлетика, чоловіча та жіноча гімнастика, гандбол, великий та настільний теніс, стрільба з лука, фітнес, спортивні танці. Шкільна форма. З 2008 р. фірма розпочала пошиття шкільної форми. Професійний досвід і висока кваліфікація робітників, поєднанні з використанням новітніх технологій виробництва, дозволяють виробляти широкий асортимент шкільної форми найвищої якості. Для кожної школи наші дизайнери розробляють сучасний та ексклюзивний дизайн одягу, який є максимально практичний та комфортний для школярів. Сувенірна продукція. Сьогодні ми приділяємо велику увагу рекламним компаніям у пошитті одягу для промо-акцій, атрибутів для виставкових заходів, політичних акцій та інше. Наш цех завжди готовий запропонувати свої послуги з виробництва рекламно-сувенірної продукції будь-якої складності.

Виробництво спецодягу, спортивного одягу, ш

Інформація про сайт

використання новітніх технологій сучасні технології у виготовлені одягу,   технологія виготовлення спец одягу,   Тріада плюс її ціни на продукцію,   інтернет магазин спец одягу,  
Популярні сайти
  • 1
 ,
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
Додати сайт в каталог | Нові сайти сьогодні | Нові сайти за тиждень | Статистика каталогу | Контакти
Створення і розкрутка сайту - promo.lviv.ua © 2006-2022