Follow me on Twitter!
Каталог має за мету зібрати і структуризувати сайти в львівському сегменті Інтернету. Всього в каталозі опубліковано 2157 сайтів.
Львівський каталог сайтів | Пошук
   
Пошук
Приклад: інтернет-магазин
Правила каталогу | Додати сайт в каталог
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
   

Торгово-Промислова Палата Італії в Україні

У зв’язку з відкриттям департаменту освіти при Торгово-Промисловій Палаті Італії в Україні, запрошуємо на КУРСИ ІТАЛІЙСЬКОЇ МОВИ. Телефонуйте - РАЗОМ ЛЕГКО! Крім того пропонуємо: - переклади документів, - нотаріальне завірення перекладів, - послідовний переклад, - синхронний переклад. Адреса:79000, м.Львів, вул.К.Левицького, 4 Телефони:(03245)3108, Електронна пошта: [email protected] Сайт:www.ccipu.org Торгово-Промислова Палата Італії в Україні пропонує своїм членам високого рівня підтримку, що забезпечується, як значною компетентністю персоналу, так і зв’язками, які вдалось розвинути впродовж років роботи на території України. Послуги, які надає Торгово-Промислова Палата Італії в Україні можна розділити на категорії: Створення і обслуговування компаній. CCIPU надає правову підтримку для створення нових компаній та інших форм для виходу на іноземні ринки. Попередній галузевий аналіз для визначення умов, передбачених законом (ліцензії, квоти, дозволи…) Консультації з визначення оптимальної юридичної форми компанії Розробка двомовних статутів згідно з вимогами місцевого законодавства Створення компанії, підготовка пакету документів та завірення нотаріусом (нотаріус на місці) Реєстрація пакету документів у місцевих установах, здійснення усіх операції «під ключ» Здійснення операцій, необхідних для отримання ліцензій / квот / дозволів. Розробка корпоративних контрактів для регулювання відносин між партнерами (особливо при участі іноземців) Надання юридичної адреси, ведення бухгалтерського обліку Арбітраж та вирішення суперечок Інституційне представництво на території для підприємств і організацій. КОМЕРЦІЙНА ПІДТРИМКА.Ряд технічно-комерційних послуг гарантують дійсно ефективний початок комерційної діяльності в сфері продаж. Територіальний аналіз регіону в разі необхідності Загальні попередні маркетингові дослідження та вимоги до продукції та послуг. Статистичний аналіз та дослідження для порівняння та перевірки комерційних даних. Аналіз відповідності продукції, тестування ринку, аналіз попиту, статистичні дослідження по території і категоріях населення, пов’язані з пропозицією / попитом на товари та послуги. Розробка та планування виведення товару на ринок. Розробка та планування виводу товару на ринок.

Торгово-Промислова Палата Італії в Україні

Інформація про сайт

комерційна палата італії в україні,   торгово-промислова палата італії в україні,   [email protected] ru,   торгово-промислова палата італії в україні курси англійської мови,   промислова палата італіі в україні,   торгово-промислова палата львів мовні курси,   торгово промислова палата італії у львові,   статистика львів промисловість,   м львів вул левицького 4 торгово-промислова палата,   комерційний представник Італії у Львові,  
Популярні сайти
 ,
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
Додати сайт в каталог | Нові сайти сьогодні | Нові сайти за тиждень | Статистика каталогу | Контакти
Створення і розкрутка сайту - promo.lviv.ua © 2006-2021