Follow me on Twitter!
Каталог має за мету зібрати і структуризувати сайти в львівському сегменті Інтернету. Всього в каталозі опубліковано 2157 сайтів.
Львівський каталог сайтів | Пошук
   
Пошук
Приклад: інтернет-магазин
Правила каталогу | Додати сайт в каталог
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
   

Львівська обласна молодіжна громадська ор

Офіційний сайт Львівської обласної молодіжної громадської організації «Сінкікай». На сторінках нашого сайту ми плануємо ознайомити Вас з діяльністю Організації, різними видами східних єдиноборств, таких як Айкідо Йосінкан та Сінкендо. Ми познайомимо Вас з інструкторами, розповімо про методики навчання, адреси залів, розклад занять та семінарів. ЛОМГО «Сінкікай» створена з метою навчання, розвитку і пропаганди творчих, духовних, фізично-оздоровчих інтересів своїх членів, здорового способу життя. Так само для організації, проведення та участі у семінарах, фестивалях, та всіх інших заходах (у тому числі міжнародних). Залучення молоді та дітей до занять східними єдиноборствами з метою відволікання їх від негативного впливу вулиці, наркотиків і алкоголю. Об'єднання людей різного віку та соціальних верст для всебічного та гармонійного розвитку особистості. ЛОМГО «Сінкікай» - добровільна, не комерційна, не релігійна, не політична, організація. Членство в Організації крім індивідуального, може бути і колективним. Вступ до Організації неповнолітніх віком до 14 років здійснюється за письмовою згодою їх батьків, усиновителів, опікунів або піклувальників..

Львівська обласна  молодіжна громадська ор

Інформація про сайт

сінкікай,   сайт Львівської ОР,   АДРЕСИ БУКМЕКЕРСЬКИХ КОНТОР У ЛЬВОВІ,   http://shinkikai com ua,   Львівська обласна молодіжна громадська організація Сінкікай,   shinkikai com ua,   Львівська обласна молодіжна громадська,   сінкікай львів,   адреси букмекерських контор Львова,   львівська обласна молодіжна громадська організація,  
Популярні сайти
 ,
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
Додати сайт в каталог | Нові сайти сьогодні | Нові сайти за тиждень | Статистика каталогу | Контакти
Створення і розкрутка сайту - promo.lviv.ua © 2006-2021