Follow me on Twitter!
Каталог має за мету зібрати і структуризувати сайти в львівському сегменті Інтернету. Всього в каталозі опубліковано 2157 сайтів.
Львівський каталог сайтів | Пошук
   
Пошук
Приклад: інтернет-магазин
Правила каталогу | Додати сайт в каталог
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
   

Віртуальна подорож по Львову

Актуальність проекту «WELCOME» полягає в тому, що Львів як місто з величезним потенціалом туристичного центру вперше буде представлене світовій Інтернет-аудиторії в тривимірному масштабі на високому мистецькому й технічному рівнях. Цей проект існує вже 2 роки. За цей час зроблено біля 500 об’ємних панорам, відзнято понад 400 об’єктів міста Львова. За цей час було виготовлено та розповсюджено на туристичних виставках України та Польщі понад 500 примірників віртуальної подорожі Львовом. Даний проект передбачає створення інтерактивної віртуальної подорожі Львовом з можливістю навігації та ознайомлення з історико-культурними і туристичними об’єктами міста. Це дасть можливість будь-якому користувачу Інтернету ознайомитись з містом, його туристичними об’єктами. Мета поекту - Підвищення відвідуваності Львова та посилення попиту на товари та послуги туристичної, історично-культурної сфер діяльності, шляхом покращення інформованості про туристичний потенціал м. Львова у мережі Internet. Завдання проекту -  Сприяння максимально повній і актуальній інформованості про туристично-культурну інфраструктуру Львова.  Презентація високого туристичного потенціалу м. Львова.  Посилення попиту на товари та послуги туристичної, історично-культурної сфер діяльності.

Віртуальна подорож по Львову

Інформація про сайт

віртуальна подорож Львовом,   подорож по львову,   Віртуальна подорож по Львову,   подорож львовом,   львів віртуальна подорож,   віртуальна подорож львів,   подорожі львовом,   віртуальна подорож,   віртуальна мандрівка львовом,   львів подорожі,  
Популярні сайти
 ,
Львівський каталог сайтів | Детальна інформація про сайт
Додати сайт в каталог | Нові сайти сьогодні | Нові сайти за тиждень | Статистика каталогу | Контакти
Створення і розкрутка сайту - promo.lviv.ua © 2006-2021